DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

11 maja w godzinach 17.00 – 18.30 drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla przyszłych  uczniów! Nowych uczniów i ich rodziców przywitała Pani Dyrektor Anna Tybora. Opowiedziała o atutach naszej placówki. Następnie odbyły się występy artystyczne, których  głównymi wykonawcami byli nasi podopieczni.
Na występy przybyłych gości zaprosili przewodniczący Samorządu Uczniowskiego klas 1-3, uczniowie: Wiktoria Zdziech z klasy 3d oraz Antoni Jaros z klasy 3a.
Jako pierwsi wystąpili uczniowie klasy 2a z pięknym wykonaniem krakowiaka, przygotowanym przez panią wychowawczynię Dorotę Kędzierską oraz nauczyciela rytmiki p. Włodzimierza Ptaszka.
Następnie dzieci z klasy 2b i 2d pod opieką swoich wychowawców p. Joanny Lendzion
i p. Katarzyny Ziemby zaśpiewały autorską piosenkę pt. “Piosenka o zdrowiu”.
Swoje talenty taneczne zaprezentowała również klasa 3b podczas dwóch tańców do utworów “Kto to wie” oraz “Waka, waka”, przygotowanych pod kierunkiem wychowawczyni p. Joanny Jakubiak – Karolak
oraz p. Włodzimierza Ptaszka. Uczennica klasy 1d Wiktoria Tymkiewicz wyrecytowała wiersz Jerzego Ludwika Kerna pt. “Niespodzianka” , przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni p. Mileny Karbowniczek.
Na koniec odbył się pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu uczennic z klas 1-3,
podopiecznych p. Agnieszki Proczek.
Po występach rodzice i przyszli uczniowie oglądali nasze sale i nasze pracownie . Poznawali zaplecze sportowe oraz warunki techniczne, którymi dysponuje szkoła.
Już niebawem po wakacjach będziemy z przyszłymi nowymi absolwentami tworzyć jedną szkolną rodzinę. Przewodnikami po ogromnej krainie wiedzy będą nauczyciele i rodzice. Również starsi koledzy chętnie podadzą początkującym uczniom pomocną dłoń. Będziemy spotykać się w szkole podczas pracy i zabawy. Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w szkole przyniesie wszystkim wiele radości.