Rada rodziców

Rada Rodziców stanowi reprezentację rodziców uczniów uczęszczających do Naszej Szkoły. W skład Rady wchodzi po jednym przedstawicielu rad oddziałowych, wybranych w tajnych wyborach przez zebranie rodziców uczniów danego oddziału. Z tej grupy podczas głosowania został wybrany Zarząd, który w roku 2023/2024 działa w następującym składzie:

Pani Monika Zarzycka – przewodnicząca (email: monikazarz@poczta.onet.pl)
Pan Marek Marzec – wiceprzewodniczący
Pani Olga Ołdziejewska – sekretarz
Pani Aneta Szczepańska-Otton – skarbnik

Wysokość składki przedstawia się następująco:

15 zł / miesiąc (150 zł / cały rok szkolny) – jeżeli jedno dziecko uczęszcza do naszej szkoły,
10 zł / miesiąc (100 zł / cały rok szkolny) – jeżeli dwoje dzieci jest uczniami naszej szkoły, za każde z dzieci,
7 zł / miesiąc (70 zł / cały rok szkolny) – jeżeli troje lub więcej dzieci chodzi do naszej szkoły, za każde dziecko.

Składki można wpłacać:

• w sekretariacie szkoły codziennie od 8:00 do 15:00 oraz w dni zebrań z rodzicami w godzinach 17:00 – 19:00
  • bezpośrednio na konto: 98 8931 0003 0730 0488 2000 0001
    Prosimy o wpisywanie w tytule : Imię i Nazwisko ucznia oraz klasę.

Drodzy Rodzice, zachęcamy do współpracy z Radą Rodziców. Czekamy na Wasze propozycje, sugestie czy uwagi. Do dyspozycji Państwa podajemy adres email:

sp6.radarodzicow@gmail.com

Liczymy na udaną współpracę. Na stronie szkoły jest zamieszczony Regulamin Rady Rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem.